12.kolo: PARA HLOHOVEC E – OSK KRAKOVANY 16:2
Body OSK: Stehlík 2
Tento súper nám proste nesedí. Pre pracovné povinnosti prišiel oneskorene aj Stehlík a dvoma výhrami aspoň čiastočný úspech.

13.kolo: ZŠK VRBOVÉ B – OSK KRAKOVANY 10:8
Body OSK:Stehlík 3. 5 bodov po skrečoch domácich hráčov
Domáci nastúpili iba s tromi hráčmi. Napriek tomu vyhrali a získali 10 bodov. Mimo Stehlíka nedokázal proti bratom Svetlíkovcom a J.Chnapkovi nikto zabodovať. Keď som po zápase s Bukovou hodnotil zlepšené výkony hráčov a vieru v obrat k lepšiemu, tak dnes musím konštatovať,že zahanbujúcejšie prehrať sa už asi nedá. Pre mňa je nepochopiteľné,že snaha hráčov na tréningu sa nevie ani spolovice výkonom preniesť do zápasov. Na tréningu je snaha vyrovnať sa Stehlíkovi, no v zápasoch to nie je ani 25% výkon. Nepochopiteľné je to u Vargu a Štefanku. Chápem to u študenta Paťa Predného, u ktorého tréningový výpadok je opodstatnený. Ťažko sa hľadajú slová na ospravedlnenie tejto potupnej prehry… a ešte ťažšie bude nájsť cestu k prípadnej záchrane 5.ligy. Všetko majú vo svojich rukách samotní hráči.
A ako zabojovať o záchranu nám najlepšie ukázal náš súper. Obdivuhodne zabojovali pri svojich problémoch, ktoré ich práve v tomto zápase postihli.Nemali k dispozícii štvrtého hráča, Betka Brenesselová je dlhodobo chorá a napriek tomu zomknutie mužstva. Príklad aj pre súperov… Odo mňa osobne gratulácia súperovi!

14.kolo: OSK KRAKOVANY – STK BOJNIČKY A 5:13
Body OSK: Stehlík 2,5, Varga 1,5 a Štefanka 1
Súper opäť ašpirant na postup, výkonnostne nad naše sily.

15.kolo: STK HOSTÉ -OSK KRAKOVANY 14:4
Body OSK: Stehlík a Varga po 2.
Mužstvo z čela tabuľky má skúsené mužstvo zložené z hráčov, ktorí pôsobili vo vyšších súťažiach(Majcichov,Galanta..). Po dvoch zápasoch sa zranil Stehlík a na viac sme jednoducho nemali.

16.kolo: OSK KRAKOVANY – OSTK ŠPAČINCE B 3:15
Body OSK: Varga 2 a Seitler 1
Hralo sa v Špačinciach a my sme nastúpili bez Stehlíka. Proti vedúcemu mužstvu tabuľky sme boli v momentálnom stave bez šancí. Bojovali sme a dva body Vargu,či bod Seitlera(prvý v tomto ročníku proti Turoňovi) sú sťaby odmenou za snahu celého mužstva proti vysokému favoritovi. Väčšina hráčov súpera nastupuje pravidelne na zápasy 3.ligy, kde sa mužstvo pohybuje v strede tabuľky….

17.kolo: MSTK TRNAVA B – OSK KRAKOVANY 8:10
Body OSK: Stehlík 4,5, Varga 3,5, Štefanka a Čelín po 1.
Domáci oslabení prekvapujúco podľahli, keď nastúpili s troma stabilnými hráčmi(Benka, Vépy, Malovec) a mladým Nádaským. Proti tomuto súperovi sa nám v minulosti darilo. Aj naposledy v minulom ročníku sme v Trnave vyhrali pomerom 11:7, keď domáci nastúpili v podobnej v zostave. V domácom zápase doma sme viedli s nimi hrozivých 10:1(!)…Stabilne zahral Stehlík a Varga. Ani toto prekvapujúce víťazstvo nám všas nemusí postačiť na záchranu, lebo už sa produkujú neočakávané výsledky v náš neprospech.

18.kolo: OSK KRAKOVANY – MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY A 10:8
Body OSK: Stehlík a Varga po 4,5, Štefanka 1.
Zápas sa hral v Moravanoch pre odstávku kúrenia v našom kultúrnom dome.Zápas o záchranu sme lepšie zvládli my. Popri Stehlíkovi zabodoval naplno aj Varga a Štefanka dôležitým bodom v poslednom zápase stretnutia vybojoval víťazstvo pre nás. Domáci hrali so Zajačkom i Stolárom, ale obaja nestačili na našu dvojicu a to bol rozhodujúci krok ku nášmu úspechu. Opäť malý krôčik k záchrane. Záchranu máme pevnejšie vo svojich rukách.