Pre pandémiu bola súťaž v novembri opäť prerušená. Do ukončenia jesennej časti bolo potrebné odohrať ešte 2 kolá. Tie sa dohrávali až vo februári 2022. Najskôr sme cestovali k mužstvu zo stredu tabuľky – Slavoj Boleráz a potom sme dohrávali stretnutie s Bukovou, ktorá uzavierala s nami doterajšiu tabuľku 5.ligy.
11.kolo: Slavoj BOLERÁZ – OSK KRAKOVANY 12:6
Body OSK:Stehlík 3,5, Štefanka 1,5 a Čelín 1.
Jednoznačné víťazstvo domácich, ktorí nastúpili v kompletnom zložení. Nám k lepšiemu výkonu i výsledku chýbal Marek Varga (odcestovaný v Nórsku). V úvodných dvojhrách prehral Stehlík s Vráblikom a v pomerne vyrovnanom boji prehral Štefanka s M.Kormúthom. Stehlík potom zvyšné dvojhry vyhral a Čelín so Štefankom vyhrali s náhradníkmi, keď domáci celok mal na konte už desať bodov. Aby sme nastúpili v sile aspoň štyroch hráčov, nastúpil ako štvrtý Vl.Seitler bez úspechu zabodovať(hoci mal k víťazstvu tiež blízko).

10.kolo(odložené): OSK KRAKOVANY – Victoria BUKOVÁ 12:6
Body OSK:Stehlík a Varga po 4,5, Štefanka 3
Až v poslednom dohrávanom stretnutí sme zaznamenali konečne prvé víťazstvo v tomto ročníku 5.ligy.
Body zo štvorhier si mužstvá podelili po jednom víťazstve. Základ úspechu bol položený po odohratí prvého kola dvojhier. Odskočili sme súperovi o dva body a tento náskok sme do konca stretnutia zvýšili na rozdiel 6 bodov. Víťazstvo je úspechom celého kolektívu – vrátene nebodujúceho Čelína. Ten svoje dva zápasy prehral v päťsetových bojoch, keď vždy viedol 2:1… V koncovkách sa šťastie odvrátilo. Ostatní traja hráči však podali jedny z najlepších výkonov. U Stehlíka sa to očakávalo, no Varga zabodoval po prvýkrát s plným bodovým ziskom a Emil Štefanka uhral tiež po prvý raz tri body zo štyroch. Keď sa darí trom hráčom, potom sa dostaví aj konečný úspech. Toto víťazstvo znamená pre nás veľa. Odlepili sme sa z posledného miesta tabuľky, od 8.miesta nás delí iba jeden bod a predpokladám, že zlepšený výkon v tomto zápase pozdvihne sebavedomie celého kolektívu.
V odvetnej časti bude 5 mužstiev bojovať o záchranu. Verím, že ten čierny Peter nebude v našich rukách…