18.kolo: Opäť tesná prehra áčka

 

OSK KRAKOVANY A – KST HLOHOVEC A 8:10

Body OSK: Stehlík 4,5, Andris 1,5, Ďurža a Predný po bode.

Nešťastná prehra po vyrovnanom boji.

 

 

OK NIŽNÁ – OSK KRAKOVANY B 5:13

Body OSK: Predný 4,5, Štefanka 3,5, Ďurža 2,5, Nedorost 2 a Valo 0,5.

Suverenné víťazstvo sme zopakovali z jesennej časti aj na stoloch súpera.

 

19.kolo: Béčko na víťaznej vlne, áčko smeruje k zostupu

 

OSK KRAKOVANY B – TJ Slovan ČERVENÍK 11:7

Body OSK: Predný 4, Ďurža 3, Štefanka 2,5 a Valo 1,5.

Béčko hrá v pohode. Predposledný Červeník sme zdolali podľa našich predstáv. Opäť suverenný výkon Paťa v dvojhrách. Mužstvo podalo kolektívny výkon, keď zabral každy jednotlivec.

 

MSTK LEOPOLDOV C – OSK KRAKOVANY A 16:2

Body OSK: Andris 1, Čelín a Nedorost po 0,5.

Vzhľadom na prekvapujúce víťazstvo poslednej Dobrej Vody  s druhým Bolerázom sme sa ocitli vo veľmi nebezpečnom postavení. Situáciu môže zlepšiť iba výhra nad Dobrou Vodou v budúcom kole na našich stoloch….

 

20.kolo

OSK KRAKOVANY – ŠK DOBRÁ VODA B 12:6

Body OSK: Stehlík 4,5, Andris 3,5, Predný 3 a Ďurža 1.

Prehrávali sme 2:4… Zápas nezačal pre nás dobre. O víťazstvo sme museli s predposledným mužstvom tabuľky bojovať.Nakoniec sme jasne zvíťazili hlavne po dobrých výkonoch vo dvojhrách. Potešiteľná je zlepšujúca forma Andrisa. Paťo opäť nesklamal.

 

Slávia ZELENEČ B – OSK KRAKOVANY B 10:8

Body OSK: Predný 4,5, Ďurža a Valo po 1,5, Štefanka 0,5

Viedli sme do stavu 8:7… V zápase sa absolutne nedarilo Štefankovi, ktorý nezískal vo dvojhrách ani jedno víťazstvo, čo bolo vlastne hlavnou príčinou prehry. Zápas sme prehrali o 5 setov. Doma sme však tohto súpera porazili rovnakým pomerom, no rozdiel v setoch bol plus 6 v náš prospech, čo znamená, že pri rovnosti bodov máme výhodu jedného setu…

 

21.kolo

OSK KRAKOVANY B – TJ SASINKOVO A 7:11

Body OSK: Predný 3, Ďurža 2, Nedorost 1, Valo a Seitler po 0,5.

Proti druhému mužstvu tabuľky a asi aj postupujúcemu mužstvu do 6.ligy sme odohrali pomerne vyrovnaný zápas.

 

STK SUCHÁ n.P. – OSK KRAKOVANY A 8:10

Body za OSK: Andris a Stehlík po 3,5, Predný 3,0.

Opäť sa ukázalo, že keď zabojujú aspoň traja hráči mužstva, musí sa dostaviť úspech. Nedarilo sa Ďuržovi, ktorý tiež mohol bodovať. Len aby nebol náš finiš neúspešný, lebo sa dejú neočakávané výsledky našich súperov v boji o záchranu (Hoste porazilo neohrozene prvý Leopoldov, ktorý nastúpil iba s dvoma hráčmi základnej zostavy, v ktorej hrávali počas celej súťaže!!!!).

 

 

22.kolo

OSK KRAKOVANY A – OSTK ŠPAČINCE B 10:8

Body OSK: Stehlík 4,5, Andris 2,5, Predný 2,0 a Ďurža 1,0.

Vydarené stretnutie so šťastným koncom pre nás. Za stavu 8:8 vyhrali posledné stretnutia Ďurža a Andris po tuhých päťsetových stretnutiach (víťazné sety skončili na 11 resp.12). Avšak ani toto víťazstvo nás nezachránilo od baráže, lebo vedúci Leopoldov „dokázal prehrať“ aj s ďaľším naším súperom-III.ZŠ Hlohovec. V tabuľke končíme na 10.mieste o bod za mužstvami Hoste a III.ZŠ Hlohovec….To,že postupujúci Leopoldov nehral v plnej sile len proti našich súperom v boji o záchranu ovplyvniť nevieme.Ostatných 20 zápasov hral Leopoldov v plnej sile!!!  Z nášho hľadiska  tento podraz nikto nedokáže, ale my sa cítime veľmi podvedení a znechutení konaním suverenného postupujúceho.

 

STK VODERADY B – OSK KRAKOVANY B 2:16

Body OSK: Predný a Valo po 4,5, Ďurža a Štefanka po 3,5.

Suverenné víťazstvo na záver proti poslednému mužstvu. Béčko týmto obsadilo 7.miesto v tabuľke, iba bod za Nižnou, ktorú sme v oboch zápasoch suverénne porazili….

Za zmienku na záver ešte treba poznamenať, že Paťo Predný skončil v úspešnosti na 6.miste v 7.lige (čo sa týka počtu víťazstiev dokonca na 4.mieste…), čo za jeho krátku športovú činnosť je obdivuhodné. Škoda len, že po skončení gymnázia bude jeho športová kariéra asi naštrbená…. Budúcnosť športová, ale hlavne životná je v jeho rukách. My mu prajeme, aby tieto dva životy vedel zľadiť a pokračoval v oboch tak skvele, ako sa mu to podarilo na tom športovom poli za posledné 2 roky.