Print Friendly, PDF & Email

TERMÍNY ODVOZOV SEPAROVANÉHO ODPADU – 1. POLROK 2016
Papier
Vždy vo štvrtok, a to: 28. januára, 10. marca, 21. apríla, 2. júna a 14. júla 2016. Zbiera sa do plastovej nádoby. Zberajú sa: noviny, časopisy, brožúry, katalógy, cenníky, knihy, lepenky, vlnité lepenky. Nezberá sa: pergamenový, asfaltový, dechtový papier a lepenka, brúsny, mastný, lakovaný a napustený papier a lepenka, hygienicky závadný papier, obuvnícka lepenka, papierový prach a výseky dierkovačiek, papier a plasty znečistené potravinami. Nádoba nesmie obsahovať nečistoty (piesok, uhlie, kovy, sklo, cement, škváru, drevo, kožu, gumu a iné)

PET fľaše a iné plasty
Vždy v piatok, a to: 15. januára, 26. februára, 8. apríla, 20. mája a 1. júla 2016. Zberá sa do plastových vriec. Zberajú sa PET fľaše z nealkoholických nápojov v stlačenom stave, sáčky, fólie, igelity, plastové nádoby z kozmetiky – potravín. Vrece nesmie obsahovať nečistoty (piesok, uhlie, kovy, sklo, cement, drevo, kožu, gumu a iné).

Sklo
Vždy v stredu, a to: 6. januára, 17. februára, 30. marca, 11. mája a 22. júna 2016. Zberá sa do veľkých nádob na sklo rozmiestnených po obci.

Tetra Paky
Vždy v stredu, a to: 10. februára, 6. apríla, 4. mája, 1. júna, 29. júna, 27. júla, 24.augusta, 21. septembra, 19. októbra a 14. decembra 2016. Zberá sa do veľkých oranžových plastových kontajnerov rozmiestnených v obci.

Za dôslednú separáciu vám ďakujeme!

mariuspedersen

Momentálne žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú vyznačené * hviezdičkou.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.