Venujte 2% dane pre krakoviansky futbal

Ďakujeme Vám za priazeň, ktorú nám darovaním 2% prejavujete už dvanásty rok.  Veríme, že sa opäť rozhodnete ponechať 2% z Vašich daní vo svojej obci a prispejete tak k napredovaniu nášho futbalového klubu.

Postup pri poukazovaní 2 % je rovnaký ako v predchádzajúcich rokoch:

–  zamestnanci podávajú na daňový úrad príslušný podľa miesta bydliska Vyhlásenie o poukázaní sumy 2% spolu s Potvrdením o zaplatení dane, a to do 30. 4. 2017

–  živnostníci a právnické osoby uvádzajú prijímateľa 2% vo svojom daňovom priznaní

Údaje o prijímateľovi 2% z dane:   Obchodné meno: Futbalový klub Krakovany

Ulica, číslo, obec: Štadión na Školskej ulici 468/4, 922 02 Krakovany

IČO: 18047467     Právna forma: Občianske združenie

2% z dane sa poukazujú prostredníctvom špeciálnych tlačív, v závislosti od toho, kto poukazuje:

  1. ZAMESTNANEC – používa Vyhlásenie o poukázaní za rok 2016 a Potvrdenie_o_zaplatení_dane_z_príjmov za rok 2016
  2. FYZICKÁ OSOBA (A,B), ktorá sama podáva daňové priznanie (podnikateľ, nepodnikateľ): a) Daňové priznanie fyzických osôb TYP A) (komplet ZIP)
    b) Daňové priznanie fyzických osôb TYP B) (komplet ZIP)
  3. PRÁVNICKÁ OSOBA daňové priznanie právnických osôb (komplet ZIP, tlačivo pre rok 2016 je totožné s rokom 2015)
  4. POTVRDENIE na poukázanie 3% z dane o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckych aktivít v roku 2015 – vzor (prikladá sa k Vyhláseniu, alebo DP fyzických osôb):
    a) Dobrovoľníctvo-Vysielajúca organizácia 2016 (word)
    b) Dobrovoľníctvo-Príjemca 2016 (word)

    Postup krokov pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie v roku 2017:

    1. Vyberte si jedného prijímateľa zo Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017, ktorému chcete poukázať Vaše % zo zaplatenej dane,minimálna výška v prospech prijímateľa je 3 €.
    2. Vypočítajte si:
      a) 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať, ak ste v roku 2015 neboli dobrovoľníkom, alebo dobrovoľnícky odpracovali menej ako 40 hodín. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
      b) 3% z Vašej zaplatenej dane, ak ste v roku 2016 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a získate o tom Potvrdenie od organizácie/organizácií, pre ktoré ste v roku 2016 dobrovoľnícky pracovali.
    3. V daňovom priznaní pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% (3%) z dane v prospech 1 prijímateľa. Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť, nájdete v Zozname prijímateľov pri organizácií, ktorú ste si vybrali.
    4. Ak chcete oznámiť prijímateľovi, že ste mu Vy zaslali svoje 2%/3%, zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov (meno a adresa… NIE však poukázaná suma) 
    5. Riadne vyplnené daňové priznanie  doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania (zvyčajne do 31.03.2017) na Váš daňový úrad (podľa Vášho bydliska: – adresu si nájdete tu: https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/zistenie-miestnej-prislusnost ) a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.
    6. Ak ste poukázali 3% z dane, povinnou prílohou k Daňovému priznaniu je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti!!!
    7. Daňový úrad po kontrole údajov a splnení všetkých podmienok má zákonnú lehotu 90 dní na to, aby previedol sumu, ktorú ste poukázali, v prospech Vami vybraného prijímateľa.

    ————————————

    Postup krokov na poukázanie 1,0% (2%) pre právnické osoby v roku 2017:

    1. Vyberte si prijímateľa, alebo prijímateľov zo Zoznamu prijímateľov na rok 2017. Právnické osoby môžu poukázať 1,0% (2%) z dane aj viacerým prijímateľom, minimálna výška v prospech jedného prijímateľa je 8 €.
    2. Vypočítajte si Vaše 1,0% (2%) z dane z príjmov právnickej osoby– to je maximálna suma, ktorú môžete poukázať v prospech prijímateľa/prijímateľov, poukázať môžete aj menej ako 1,0% (2%), musí však byť splnená podmienka minimálne 8 € na jedného prijímateľa.

    POZOR:

    a) Ak právnická osoba (firma) v roku 2016 až do termínu na podanie daňového priznania a zaplatenie dane v roku 2017 (zvyčajne do 31.3.2017) NEDAROVALA financie vo výške minimálne 0,5% z dane na verejnoprospešný účel (aj inej organizácii, nemusí byť iba prijímateľovi), tak môže poukázať iba 1,0% z dane – vyznačí v daňovom priznaní, že poukazuje iba 1,0% z dane

    b) Ak právnická osoba (firma) v roku 2016 až do termínu na podanie daňového priznania a zaplatenie dane v roku 2017 (zvyčajne do 31.3.2017) DAROVALA financie vo výške minimálne 0,5% z dane na verejnoprospešný účel (aj inej organizácii, nemusí byť iba prijímateľovi), tak môže poukázať 2% z dane – označí v daňovom priznaní, že poukazuje 2% z dane (tak ako po minulé roky)

    • V daňovom priznaní pre právnické osoby – časť IV. sú už uvedené kolónky na poukázanie 1,0% (2%) z dane v prospech 1 prijímateľa.
    • Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť, nájdete v Zozname prijímateľov pri organizácií/organizáciách, ktorú/é ste si vybrali.
    • Pokiaľ ste si vybrali viac prijímateľov, vložte do daňového priznania ďalší list papiera ako prílohu (je uvedená na poslednej strane DP) a uveďte tam analogicky všetky potrebné identifikačné údaje o prijímateľoch a sumu, ktorú chcete v ich prospech poukázať. V kolónke 4 uveďte, koľkým prijímateľom chcete podiel zaplatenej dane poukázať.

    3. Ak súhlasíte so zaslaním údajov (obchodné meno alebo názov, sídlo a právna forma) vami určeným prijímateľom, tak zaškrtnite súhlas so zaslaním údajov. – NOVINKA od roku 2016!

    4. Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania na Váš daňový úrad (zvyčajne podľa Vášho sídla: adresu si nájdete tu: https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/zistenie-miestnej-prislusnost ) a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.

    5. Daňový úrad po kontrole údajov a splnení všetkých podmienok má zákonnú lehotu 90 dní na to, aby previedol sumy, ktoré ste poukázali, v prospech Vami vybraných prijímateľov.

11.kolo 5.ligy Západ: Krakovany – Zvončín 1:3 (0:0)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 47´ Hornák – 53´ a 90´ Klenkovič, 56´ Jankovič.

Zostava: T. Holán – Kališ, Macháč, Ondrejka, O. Holán – P. Sedlák (80´ M. Holán), Urban (65´ M. Toplanský), Mitošinka, Mihálik, Vavrinec – Hornák.[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Gbely – Spartak Šaštín 0:0,  Moravský Svätý Ján – Mokrý Háj 2:1 (0:0), Križovany – Veľké Kostoľany  2:5 (1:5), Horné Orešany – Trebatice 5:7 (0:2), Oreské – Drahovce  4:1 (1:0).[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 11.kole
 
 
 
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 OFK Trebatice 11 8 2 1 31:14 26 8 49.46
2 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 11 8 1 2 31:13 25 7 49
3 TJ NAFTA GBELY 11 7 2 2 27:10 23 8 46.75
4 TJ Družstevník Zvončín 10 7 1 2 35:18 22 4 47.53
5 FK Oreské 11 5 3 3 37:16 18 0 49.58
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 11 5 1 5 19:20 16 -2 48.5
7 OFK Mokrý Háj 11 3 3 5 14:18 12 -6 48.25
8 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 10 4 0 6 18:34 12 0 48.46
9 FK Krakovany 11 2 4 5 16:26 10 -5 49.25
10 OFK – Drahovce 11 3 1 7 18:31 10 -5 44.54
11 OŠK Križovany nad Dudváhom 11 2 2 7 17:38 8 -7 48.86
12 TJ Iskra – Horné Orešany 11 1 0 10 21:46 3 -12 47.14

Starší dorast: 13.kolo Krakovany – Sereď 2:5    detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 13.kole

 
 
 
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 13 11 2 0 44:17 35 17 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 12 8 3 1 50:23 27 9 0
3 ŠKF Sereď 12 8 1 3 51:19 25 7 0
4 PFK Piešťany 13 7 2 4 24:21 23 2 0
5 FK Slovan Duslo Šaľa 12 7 1 4 33:24 22 4 0
6 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 12 7 0 5 38:30 21 3 0
7 FK TEMPO Partizánske 11 6 2 3 27:23 20 2 0
8 ŠK Šurany 12 6 1 5 21:31 19 -2 0
9 TJ Slovan Brvnište 13 4 4 5 26:31 16 -2 0
10 FC Slovan Galanta 13 3 2 8 42:45 11 -7 0
11 AFC Nové Mesto nad Váhom 12 3 0 9 25:51 9 -9 0
12 FK Krakovany 12 2 1 9 24:38 7 -11 0
13 Čermáňsky FK Nitra 12 2 1 9 22:41 7 -11 0
14 FC Slovan Hlohovec 13 2 0 11 14:47 6 -12 0

Mladší dorast: 13.kolo Krakovany – Sereď 1:0   detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 13.kole

 
 
 
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 PFK Piešťany 13 10 1 2 42:13 31 10 0
2 FK Slovan Duslo Šaľa 12 10 0 2 41:16 30 12 0
3 FC ŠTK 1914 Šamorín 12 9 0 3 36:16 27 9 0
4 FC Slovan Galanta 13 7 2 4 32:16 23 5 0
5 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 13 7 2 4 25:22 23 5 0
6 FK Krakovany 12 6 1 5 24:19 19 1 0
7 Čermáňsky FK Nitra 12 6 1 5 22:21 19 1 0
8 FK TEMPO Partizánske 11 5 3 3 25:14 18 0 0
9 TJ Slovan Brvnište 13 5 1 7 22:34 16 -2 0
10 ŠKF Sereď 12 3 4 5 24:20 13 -5 0
11 AFC Nové Mesto nad Váhom 12 4 1 7 16:39 13 -5 0
12 ŠK Šurany 12 3 2 7 23:33 11 -10 0
13 FC Slovan Hlohovec 13 1 1 11 12:40 4 -14 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 12 0 1 11 9:50 1 -17 0

Žiaci: 11.kolo Krakovany – Zeleneč 1:3   detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 10.kole (12.kolo a 13.kolo predohrané)

 
 
 
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 13 13 0 0 91:0 39 18 0
2 TJ Slavoj Boleráz 13 10 0 3 66:10 30 12 0
3 ŠK Slávia Zeleneč 13 10 0 3 59:14 30 9 0
4 OŠK Smolenice 13 8 1 4 31:17 25 7 0
5 SFC Kopánka 13 7 1 5 61:25 22 4 0
6 FK AŠK SLÁVIA Trnava 13 6 2 5 40:29 20 5 0
7   FC Horses 13 6 2 5 31:34 20 -1 0
8 FK Krakovany 13 5 2 6 54:31 17 -1 0
9 FO ŠK Modranka 13 5 2 6 39:34 17 -4 0
10 OŠK Zavar 13 4 2 7 26:44 14 -7 0
11 TJ Družstevník Trakovice 13 3 2 8 30:56 11 -10 0
12 OŠK Dolná Krupá 13 2 3 8 20:51 9 -12 0
13 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 13 2 1 10 14:55 7 -14 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 13 1 0 12 13:175 3 -15 0

10.kolo 5.ligy Západ: Trebatice-Krakovany 1:1 (0:0)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 52´ Kotula – 58´ Hornák. ČK: 77´ Feranec (po 2. ŽK)

Zostava: T. Holán – Kališ, A. Holán, Ondrejka, O. Holán – P. Sedlák, Feranec, Mitošinka (90´Macháč), Mihálik – Hornák (81´ M. Toplanský), Vavrinec.[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Spartak Šaštín – Oreské 3:2 (2:1),  Veľké Kostoľany – Moravský Svätý Ján 4:0 (0:0), Mokrý Háj – Gbely  2:1 (1:0), Zvončín – Križovany 7:1 (0:1), Drahovce – Horné Orešany  4:3 (2:0).[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 10.kole
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 OFK Trebatice 10 7 2 1 24:9 23 5 49.46
2 TJ NAFTA GBELY 10 7 1 2 27:10 22 10 46.75
3 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 10 7 1 2 26:11 22 4 49
4 TJ Družstevník Zvončín 9 6 1 2 32:17 19 1 47.53
5 FK Oreské 10 4 3 3 33:15 15 0 49.58
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 10 5 0 5 19:20 15 -3 48.5
7 OFK Mokrý Háj 10 3 3 4 13:16 12 -6 48.25
8 FK Krakovany 10 2 4 4 15:23 10 -2 49.25
9 OFK – Drahovce 10 3 1 6 17:27 10 -5 44.54
10 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 9 3 0 6 16:33 9 0 48.46
11 OŠK Križovany nad Dudváhom 10 2 2 6 15:33 8 -4 48.86
12 TJ Iskra – Horné Orešany 10 1 0 9 16:39 3 -9 47.14

Starší dorast: 12.kolo Šaľa – Krakovany hrá sa 2.11. detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 12.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 12 10 2 0 42:16 32 14 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 10 8 2 0 44:14 26 11 0
3 ŠKF Sereď 11 7 1 3 46:17 22 4 0
4 PFK Piešťany 12 7 1 4 22:19 22 1 0
5 FK TEMPO Partizánske 10 6 1 3 25:21 19 4 0
6 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 11 6 0 5 34:27 18 0 0
7 FK Slovan Duslo Šaľa 10 6 0 4 24:18 18 3 0
8 ŠK Šurany 11 6 0 5 19:29 18 -3 0
9 TJ Slovan Brvnište 12 4 3 5 24:29 15 0 0
10 FC Slovan Galanta 12 3 2 7 39:41 11 -4 0
11 AFC Nové Mesto nad Váhom 11 3 0 8 24:49 9 -6 0
12 FK Krakovany 11 2 1 8 22:33 7 -8 0
13 Čermáňsky FK Nitra 11 2 1 8 21:38 7 -11 0
14 FC Slovan Hlohovec 12 1 0 11 11:46 3 -12 0

Mladší dorast: 12.kolo Šaľa – Krakovany hrá sa 2.11. detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 12.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 PFK Piešťany 12 10 1 1 42:11 31 10 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 10 8 0 2 32:11 24 9 0
3 FK Slovan Duslo Šaľa 10 8 0 2 33:13 24 9 0
4 FC Slovan Galanta 12 6 2 4 29:16 20 5 0
5 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 12 6 2 4 22:21 20 2 0
6 FK TEMPO Partizánske 10 5 3 2 24:11 18 3 0
7 FK Krakovany 11 5 1 5 23:19 16 1 0
8 Čermáňsky FK Nitra 11 5 1 5 20:20 16 -2 0
9 ŠKF Sereď 11 3 4 4 24:19 13 -5 0
10 TJ Slovan Brvnište 12 4 1 7 18:33 13 -2 0
11 AFC Nové Mesto nad Váhom 11 4 1 6 15:36 13 -2 0
12 ŠK Šurany 11 3 2 6 22:29 11 -10 0
13 FC Slovan Hlohovec 12 1 1 10 11:38 4 -11 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 11 0 1 10 9:47 1 -17 0

Žiaci: 10.kolo Slávia Trnava – Krakovany 1:1 detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 10.kole (12.kolo a 13.kolo predohrané)

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 12 12 0 0 86:0 36 15 0
2 TJ Slavoj Boleráz 12 9 0 3 62:10 27 12 0
3 ŠK Slávia Zeleneč 12 9 0 3 56:13 27 6 0
4 OŠK Smolenice 12 7 1 4 28:17 22 7 0
5 FC Horses 12 6 2 4 31:29 20 2 0
6 SFC Kopánka 12 6 1 5 56:24 19 4 0
7 FK Krakovany 12 5 2 5 53:28 17 2 0
8 FO ŠK Modranka 12 5 2 5 39:30 17 -4 0
9 FK AŠK SLÁVIA Trnava 12 5 2 5 32:25 17 2 0
10 OŠK Zavar 12 4 2 6 26:41 14 -7 0
11 OŠK Dolná Krupá 12 2 3 7 19:46 9 -12 0
12 TJ Družstevník Trakovice 12 2 2 8 28:55 8 -10 0
13 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 12 2 1 9 13:53 7 -14 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 12 1 0 11 9:167 3 -12 0

9.kolo 5.ligy Západ: Krakovany-H.Orešany 4:0 (1:0)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 6´ a 48´ Vavrinec, 53´ P. Sedlák, 80´ M.Holán.

Zostava: T. Holán – Kališ, A. Holán, Ondrejka, O. Holán (A. Toplanský) – P. Sedlák, Feranec (Macháč), Mitošinka, Mihálik – Hornák (A. Toplanský), Vavrinec (M. Holán).[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Spartak Šaštín – Drahovce 0:2 (0:2),  Gbely – Veľké Kostoľany 2:1 (1:1), Oreské – Mokrý Háj  2:3 (1:2), Moravský Svätý Ján -Zvončín odložené na 5.11., Križovany – Trebatice  2:4 (2:1).[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 9.kole
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ NAFTA GBELY 9 7 1 1 26:8 22 10 46.75
2 OFK Trebatice 9 7 1 1 23:8 22 7 49.46
3 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 9 6 1 2 22:11 19 4 49
4 TJ Družstevník Zvončín 8 5 1 2 25:16 16 1 47.53
5 FK Oreské 9 4 3 2 31:12 15 0 49.58
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 9 4 0 5 16:18 12 -3 48.5
7 OFK Mokrý Háj 9 2 3 4 11:15 9 -6 48.25
8 FK Krakovany 9 2 3 4 14:22 9 -3 49.25
9 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8 3 0 5 16:29 9 0 48.46
10 OŠK Križovany nad Dudváhom 9 2 2 5 14:26 8 -4 48.86
11 OFK – Drahovce 9 2 1 6 13:24 7 -5 44.54
12 TJ Iskra – Horné Orešany 9 1 0 8 13:35 3 -9 47.14

Starší dorast: 11.kolo Krakovany – ČFK Nitra 1:3 detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 11.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 11 9 2 0 38:15 29 14 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 10 8 2 0 44:14 26 11 0
3 ŠKF Sereď 10 6 1 3 42:16 19 4 0
4 FK TEMPO Partizánske 10 6 1 3 25:21 19 4 0
5 PFK Piešťany 11 6 1 4 21:19 19 1 0
6 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 11 6 0 5 34:27 18 0 0
7 FK Slovan Duslo Šaľa 10 6 0 4 24:18 18 3 0
8 TJ Slovan Brvnište 11 4 3 4 24:28 15 0 0
9 ŠK Šurany 10 5 0 5 17:28 15 -3 0
10 FC Slovan Galanta 11 3 2 6 38:37 11 -4 0
11 AFC Nové Mesto nad Váhom 10 3 0 7 23:47 9 -6 0
12 FK Krakovany 11 2 1 8 22:33 7 -8 0
13 Čermáňsky FK Nitra 11 2 1 8 21:38 7 -11 0
14 FC Slovan Hlohovec 11 1 0 10 10:42 3 -12 0

Mladší dorast: 11.kolo Krakovany – ČFK Nitra 2:3 detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 11.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 PFK Piešťany 11 9 1 1 41:11 28 10 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 10 8 0 2 32:11 24 9 0
3 FK Slovan Duslo Šaľa 10 8 0 2 33:13 24 9 0
4 FC Slovan Galanta 11 6 1 4 26:13 19 4 0
5 FK TEMPO Partizánske 10 5 3 2 24:11 18 3 0
6 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 11 5 2 4 18:21 17 2 0
7 FK Krakovany 11 5 1 5 23:19 16 1 0
8 Čermáňsky FK Nitra 11 5 1 5 20:20 16 -2 0
9 TJ Slovan Brvnište 11 4 1 6 18:32 13 -2 0
10 AFC Nové Mesto nad Váhom 10 4 1 5 15:31 13 -2 0
11 ŠKF Sereď 10 3 3 4 21:16 12 -3 0
12 ŠK Šurany 10 2 2 6 17:29 8 -10 0
13 FC Slovan Hlohovec 11 1 1 9 11:34 4 -11 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 11 0 1 10 9:47 1 -17 0

Žiaci: 9.kolo Krakovany – Suchá n/P 27:0 detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 9.kole (12.kolo a 13.kolo predohrané)

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 11 11 0 0 76:0 33 15 0
2 ŠK Slávia Zeleneč 11 9 0 2 55:10 27 9 0
3 TJ Slavoj Boleráz 11 8 0 3 51:10 24 9 0
4 OŠK Smolenice 11 6 1 4 25:16 19 4 0
5 SFC Kopánka 11 6 0 5 56:24 18 3 0
6 FO ŠK Modranka 11 5 2 4 37:26 17 -1 0
7 FC Horses 11 5 2 4 27:27 17 -1 0
8 FK Krakovany 11 5 1 5 52:27 16 1 0
9 FK AŠK SLÁVIA Trnava 11 5 1 5 31:24 16 4 0
10 OŠK Zavar 11 4 1 6 26:41 13 -5 0
11 OŠK Dolná Krupá 11 2 3 6 19:35 9 -9 0
12 TJ Družstevník Trakovice 11 2 2 7 28:45 8 -10 0
13 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 11 2 1 8 10:49 7 -11 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 11 0 0 11 5:164 0 -15 0

8.kolo 5.ligy Západ: Drahovce-Krakovany 1:1 (0:1)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 64´Bihari –  26´Kališ.

Zostava: T. Holán – Kališ, A. Holán, Ondrejka, O. Holán (A. Toplanský) – P. Sedlák, Feranec, Mitošinka, M. Toplanský (Macháč) –  Hornák (M. Holán), Vavrinec.[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Mokrý Háj – Spartak Šaštín 0:1 (0:0),  Veľké Kostoľany – Oreské 2:2 (1:1), Zvončín – Gbely  1:4 (0:1), Trebatice – Moravský Svätý Ján  4:1 (2:0), Horné Orešany – Križovany  1:5 (1:0).[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 8.kole
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ NAFTA GBELY 8 6 1 1 24:7 19 10 46.75
2 OFK Trebatice 8 6 1 1 19:6 19 4 49.46
3 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 8 6 1 1 21:9 19 4 49
4 TJ Družstevník Zvončín 8 5 1 2 25:16 16 1 47.53
5 FK Oreské 8 4 3 1 29:9 15 3 49.58
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 8 4 0 4 16:16 12 0 48.5
7 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8 3 0 5 16:29 9 0 48.46
8 OŠK Križovany nad Dudváhom 8 2 2 4 12:22 8 -1 48.86
9 OFK Mokrý Háj 8 1 3 4 8:13 6 -9 48.25
10 FK Krakovany 8 1 3 4 10:22 6 -3 49.25
11 OFK – Drahovce 8 1 1 6 11:24 4 -8 44.54
12 TJ Iskra – Horné Orešany 8 1 0 7 13:31 3 -9 47.14

Starší dorast: 10.kolo Hlohovec – Krakovany 1:2 detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 10.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 10 8 2 0 34:14 26 11 0
2 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 8 1 0 43:13 25 13 0
3 ŠKF Sereď 9 6 0 3 41:15 18 3 0
4 FK Slovan Duslo Šaľa 9 6 0 3 23:14 18 3 0
5 FK TEMPO Partizánske 9 5 1 3 23:21 16 4 0
6 PFK Piešťany 10 5 1 4 20:19 16 -2 0
7 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 10 5 0 5 32:27 15 -3 0
8 TJ Slovan Brvnište 10 4 3 3 24:26 15 3 0
9 ŠK Šurany 9 5 0 4 16:24 15 0 0
10 AFC Nové Mesto nad Váhom 9 3 0 6 23:46 9 -3 0
11 FC Slovan Galanta 10 2 2 6 34:36 8 -4 0
12 FK Krakovany 10 2 1 7 21:30 7 -5 0
13 Čermáňsky FK Nitra 10 1 1 8 18:37 4 -14 0
14 FC Slovan Hlohovec 10 1 0 9 10:40 3 -12 0

Mladší dorast: 10.kolo Hlohovec – Krakovany 1:3 detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 10.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 PFK Piešťany 10 8 1 1 36:9 25 7 0
2 FK Slovan Duslo Šaľa 9 8 0 1 33:9 24 9 0
3 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 7 0 2 30:10 21 9 0
4 FC Slovan Galanta 10 5 1 4 22:13 16 4 0
5 FK Krakovany 10 5 1 4 21:16 16 4 0
6 FK TEMPO Partizánske 9 4 3 2 21:10 15 3 0
7 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 10 4 2 4 16:20 14 -1 0
8 Čermáňsky FK Nitra 10 4 1 5 17:18 13 -5 0
9 AFC Nové Mesto nad Váhom 9 4 1 4 14:26 13 1 0
10 ŠKF Sereď 9 3 3 3 20:14 12 -3 0
11 TJ Slovan Brvnište 10 3 1 6 13:32 10 -2 0
12 ŠK Šurany 9 2 2 5 16:27 8 -7 0
13 FC Slovan Hlohovec 10 1 1 8 10:31 4 -11 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 10 0 1 9 9:43 1 -17 0

Žiaci: 7.kolo J.Bohunice – Krakovany 1:6 detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 8.kole (12.kolo a 13.kolo predohrané)

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 10 10 0 0 73:0 30 15 0
2 ŠK Slávia Zeleneč 10 8 0 2 51:10 24 6 0
3 TJ Slavoj Boleráz 10 7 0 3 40:10 21 9 0
4 OŠK Smolenice 10 6 1 3 24:13 19 7 0
5 SFC Kopánka 10 6 0 4 56:20 18 6 0
6 FO ŠK Modranka 10 5 1 4 35:24 16 -2 0
7 FC Horses 10 4 2 4 24:27 14 -1 0
8 FK AŠK SLÁVIA Trnava 10 4 1 5 28:23 13 1 0
9 FK Krakovany 10 4 1 5 25:27 13 1 0
10 OŠK Zavar 10 4 1 5 26:30 13 -5 0
11 OŠK Dolná Krupá 10 2 3 5 19:32 9 -9 0
12 TJ Družstevník Trakovice 10 2 1 7 26:43 7 -8 0
13 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 10 2 1 7 10:46 7 -11 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 10 0 0 10 5:137 0 -15 0

7.kolo 5.ligy Západ: Križovany-Krakovany 1:1 (0:1)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 78´Ľ. Táčovský –  11´Hornák.

Zostava: T. Holán – Kališ, A. Holán, Ondrejka, O. Holán (A. Toplanský) – P. Sedlák, Feranec, Mitošinka, M. Toplanský (M. Holán) –  Hornák (Jurda), Vavrinec.[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Mokrý Háj – Drahovce 0:3 (0:1),  Spartak Šaštín – Veľké Kostoľany 1:3 (1:2), Gbely – Trebatice  0:1 (0:1), Moravský Svätý Ján – Horné Orešany  6:1 (3:0), Oreské – Zvončín  2:3 (1:3).[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 7.kole
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 7 6 0 1 19:7 18 6 49
2 TJ NAFTA GBELY 6 5 1 0 20:5 16 10 46.75
3 TJ Družstevník Zvončín 7 5 1 1 24:12 16 4 47.53
4 FK Oreské 7 4 2 1 27:7 14 2 49.58
5 OFK Trebatice 6 4 1 1 14:5 13 1 49.46
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 7 3 0 4 15:16 9 -3 48.5
7 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 7 3 0 4 15:25 9 0 48.46
8 OFK Mokrý Háj 7 1 3 3 8:12 6 -6 48.25
9 FK Krakovany 7 1 2 4 9:21 5 -4 49.25
10 OŠK Križovany nad Dudváhom 7 1 2 4 7:21 5 -4 48.86
11 OFK – Drahovce 7 1 0 6 10:23 3 -6 44.54
12 TJ Iskra – Horné Orešany 7 1 0 6 12:26 3 -6 47.14

Starší dorast: 9.kolo Krakovany – Partizánske 4:2 detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 9.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 8 1 0 43:13 25 13 0
2 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 9 7 2 0 30:12 23 11 0
3 FK Slovan Duslo Šaľa 9 6 0 3 23:14 18 3 0
4 ŠKF Sereď 8 5 0 3 35:15 15 3 0
5 TJ Slovan Brvnište 9 4 3 2 24:20 15 3 0
6 ŠK Šurany 8 5 0 3 15:22 15 0 0
7 PFK Piešťany 9 4 1 4 18:18 13 -2 0
8 FK TEMPO Partizánske 8 4 1 3 20:21 13 1 0
9 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 9 4 0 5 27:25 12 -3 0
10 AFC Nové Mesto nad Váhom 8 3 0 5 21:41 9 -3 0
11 FC Slovan Galanta 9 2 2 5 30:30 8 -4 0
12 FK Krakovany 9 2 1 6 23:28 7 -5 0
13 FC Slovan Hlohovec 9 1 0 8 9:38 3 -9 0
14 Čermáňsky FK Nitra 9 0 1 8 12:33 1 -14 0

Mladší dorast: 9.kolo Krakovany – Partizánske 2:0 detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 9.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FK Slovan Duslo Šaľa 9 8 0 1 33:9 24 9 0
2 PFK Piešťany 9 7 1 1 29:9 22 7 0
3 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 7 0 2 30:10 21 9 0
4 FK Krakovany 9 5 1 3 20:12 16 4 0
5 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 9 4 2 3 15:17 14 2 0
6 FC Slovan Galanta 9 4 1 4 20:13 13 1 0
7 Čermáňsky FK Nitra 9 4 1 4 17:16 13 -2 0
8 ŠKF Sereď 8 3 3 2 17:10 12 0 0
9 AFC Nové Mesto nad Váhom 8 3 1 4 12:26 10 -2 0
10 FK TEMPO Partizánske 8 2 3 3 15:11 9 -3 0
11 ŠK Šurany 8 2 2 4 16:20 8 -7 0
12 TJ Slovan Brvnište 9 2 1 6 9:29 7 -5 0
13 FC Slovan Hlohovec 9 1 1 7 9:28 4 -8 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 9 0 1 8 9:41 1 -14 0

Žiaci: 7.kolo Smolenice – Krakovany 5:0 detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 7.kole (12.kolo a 13.kolo predohrané)

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 9 9 0 0 64:0 27 12 0
2 TJ Slavoj Boleráz 9 8 0 1 48:6 24 12 0
3 ŠK Slávia Zeleneč 9 7 0 2 49:9 21 6 0
4 FO ŠK Modranka 9 5 1 3 35:15 16 1 0
5 OŠK Smolenice 9 5 1 3 21:13 16 4 0
6 SFC Kopánka 9 5 0 4 53:18 15 3 0
7 OŠK Zavar 9 4 1 4 24:27 13 -2 0
8 FC Horses 9 3 2 4 21:25 11 -4 0
9 FK AŠK SLÁVIA Trnava 9 3 1 5 24:29 10 1 0
10 FK Krakovany 9 3 1 5 19:26 10 -2 0
11 OŠK Dolná Krupá 9 2 2 5 19:32 8 -7 0
12 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 9 2 1 6 9:40 7 -8 0
13 TJ Družstevník Trakovice 9 2 0 7 26:43 6 -9 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 9 0 0 9 5:134 0 -12 0

6.kolo 5.ligy Západ: Krakovany-Moravský Sv. Ján 5:0 (4:0)

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 5´M. Toplanský, 9´a 43´ Vavrinec a 45´ Kališ, 78´Hornák.

Zostava: T. Holán – Kališ, O. Holán, Machač, Ondrejka – P. Sedlák, Mihálik, Feranec (Hornák), Mitošinka –  M. Toplanský (Pavlíček), Vavrinec (A.Toplanský).[/box]

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2016/17

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Drahovce – Križovany 0:1 (0:1),  Zvončín – Spartak Šaštín 3:1 (1:0), Horné Orešany – Gbely  1:5 (0:3), Veľké Kostoľany – Mokrý Háj  3:0 (1:0), Trebatice – Oreské  0:0.[/box]

TABUĽKA A-mužstva 5.ligy Západ Sezóna 2016/17 jeseň po 6.kole
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ NAFTA GBELY 6 5 1 0 20:5 16 10 46.75
2 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 6 5 0 1 16:6 15 3 40.5
3 FK Oreské 6 4 2 0 25:4 14 5 49.58
4 TJ Družstevník Zvončín 6 4 1 1 21:10 13 1 47.53
5 OFK Trebatice 6 4 1 1 14:5 13 1 49.46
6 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 6 3 0 3 14:13 9 0 48.5
7 OFK Mokrý Háj 6 1 3 2 8:9 6 -3 40.25
8 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 6 2 0 4 9:24 6 0 48.46
9 FK Krakovany 6 1 1 4 8:20 4 -5 49.25
10 OŠK Križovany nad Dudváhom 6 1 1 4 6:20 4 -2 48.86
11 TJ Iskra – Horné Orešany 6 1 0 5 11:20 3 -6 47.14
12 OFK – Drahovce 6 0 0 6 7:23 0 -9 44.54

Starší dorast: 8.kolo Bánovce – Krakovany 6:1 detail

TABUĽKA starší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 8.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FC ŠTK 1914 Šamorín 8 7 1 0 41:13 22 13 0
2 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 8 7 1 0 28:10 22 10 0
3 FK Slovan Duslo Šaľa 8 6 0 2 23:13 18 3 0
4 ŠKF Sereď 7 5 0 2 33:12 15 3 0
5 FK TEMPO Partizánske 7 4 1 2 18:17 13 1 0
6 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 8 4 0 4 25:21 12 -3 0
7 TJ Slovan Brvnište 8 3 3 2 23:20 12 3 0
8 PFK Piešťany 8 4 0 4 16:16 12 0 0
9 ŠK Šurany 7 4 0 3 11:20 12 0 0
10 AFC Nové Mesto nad Váhom 7 2 0 5 18:39 6 -3 0
11 FC Slovan Galanta 8 1 2 5 21:28 5 -4 0
12 FK Krakovany 8 1 1 6 19:26 4 -5 0
13 FC Slovan Hlohovec 8 1 0 7 7:29 3 -9 0
14 Čermáňsky FK Nitra 8 0 1 7 12:31 1 -14 0

Mladší dorast: 8.kolo Bánovce – Krakovany 1:1 detail

TABUĽKA mladší dorast 3.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 8.kole

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 FC ŠTK 1914 Šamorín 8 7 0 1 28:7 21 12 0
2 FK Slovan Duslo Šaľa 8 7 0 1 28:9 21 6 0
3 PFK Piešťany 8 6 1 1 22:9 19 7 0
4 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 8 4 2 2 15:10 14 2 0
5 FK Krakovany 8 4 1 3 18:12 13 4 0
6 FC Slovan Galanta 8 4 0 4 18:11 12 3 0
7 Čermáňsky FK Nitra 8 3 1 4 14:14 10 -5 0
8 AFC Nové Mesto nad Váhom 7 3 1 3 12:23 10 1 0
9 FK TEMPO Partizánske 7 2 3 2 15:9 9 -3 0
10 ŠKF Sereď 7 2 3 2 14:10 9 -3 0
11 ŠK Šurany 7 2 1 4 11:15 7 -5 0
12 TJ Slovan Brvnište 8 2 1 5 9:24 7 -2 0
13 FC Slovan Hlohovec 8 1 0 7 7:26 3 -9 0
14 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 8 0 0 8 4:36 0 -15 0

Žiaci: 7.kolo Krakovany – Kopánka 9:4 detail

TABUĽKA žiaci 4.liga Sezóna 2016/17 jeseň po 7.kole (12.kolo predohrané)

Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 ŠK Cífer 1929 8 8 0 0 57:0 24 12 0
2 TJ Slavoj Boleráz 8 7 0 1 39:5 21 12 0
3 ŠK Slávia Zeleneč 8 6 0 2 45:9 18 3 0
4 FO ŠK Modranka 8 4 1 3 34:15 13 1 0
5 OŠK Smolenice 8 4 1 3 16:13 13 4 0
6 SFC Kopánka 8 4 0 4 21:18 12 3 0
7 FC Horses 8 3 2 3 21:21 11 -1 0
8 FK AŠK SLÁVIA Trnava 8 3 1 4 23:20 10 1 0
9 FK Krakovany 8 3 1 4 19:21 10 -2 0
10 OŠK Zavar 8 3 1 4 22:27 10 -5 0
11 OŠK Dolná Krupá 8 2 2 4 19:25 8 -7 0
12 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 8 2 1 5 9:39 7 -8 0
13 TJ Družstevník Trakovice 8 2 0 6 26:41 6 -6 0
14 TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 8 0 0 8 5:102 0 -12 0
Táto webová stránka používa súbory cookies

Na stránke používame súbory cookies (a podobné technológie), ktoré nám pomáhajú lepšie sledovať preferencie návštevníkov tejto webovej stránky a na jej optimalizáciu a zlepšenie. Používajú sa predovšetkým na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu našej návštevnosti.