Pozvánka na pochovávanie basy 21.2.2023

Print Friendly, PDF & Email

Pochovávanie basy s FSk Krakovčanka a ĽH Rovenec – utorok 21.2.2023 od 19:00 hod. v Kultúrnom dome v Krakovanoch.

Na známost sa dáva, že sa BASA POCHOVÁVA. Prídzite ju s Krakovčanku pochovat, móžete s nami rungluvat. 21.2.2023 v pracovný utorok, úfame, že vám to bude vhod.
O 19.00 hod začíname, radi vás tam privítame. V Kultúrnom dome v Krakovanoch, móžete ešče spievat, tancuvat, pit aj za dvoch. Ale len do pol noci, vtedy sa fašang končí, neni pomoci.
Pri ĽH Rovenec si zavýskat a potom už len brucho, alebo ženu scískat.
O 20.00 vás programom potešíme,
o 23.30 spolu basu pochováme.

Pozvánka na Koncoročné stretnutie s občanmi

Print Friendly, PDF & Email

Obec Krakovany, starosta obce Krakovany pozýva všetkých občanov na priateľské stretnutie pri príležitosti posledného dňa v kalendárnom roku. Uskutoční sa v sobotu 31.12.2022 po večernej sv. omši (cca 17:30 hod.)  pred Obecným úradom v Krakovanoch. Pripravený je silvestrovský ohňostroj, varené vínko a iné  občerstvenie.  Tešíme sa na spoločné stretnutie!

Pozvánka na Vianočnú akadémiu ZŠ 18.12.2022

Print Friendly, PDF & Email

Žiaci Základnej školy Krakovany pozývajú všetkých rodičov, starých rodičov a občanov obce na Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutoční v nedeľu 18. decembra 2022 o 15:00 hodv  Kultúrnom dome v Krakovanoch. V programe vystúpia žiaci základnej školy a ZUŠ sv. Gorazda Vrbové. Pripravené je aj divadelné prestavenie Snehulienka.

Vstup zadarmo. Pripravené je malé občerstvenie. Tešíme sa na Vašu účasť. Žiaci a pedagógovia ZŠ.

Pozvánka na rozsvietenie vianočného stromčeka a privítanie Mikuláša

Print Friendly, PDF & Email

Obec Krakovany, Základná škola Krakovany a Materská škola Krakovany vás pozývajú na Rozsvietenie vianočného stromčeka a privítanie Mikuláša, ktoré sa uskutoční v pondelok 5. 12. 2022 od 16:30 hod. pred Obecným úradom v Krakovanoch. Program začne od 16:00 hod. lampášikovým sprievodom od Materskej školy v Krakovanoch. Podávať sa bude horúci čaj a varené víno.

Pozvánka na Vianočné trhy 27.11.2022

Print Friendly, PDF & Email

ZRŠ pri Materskej škole v Krakovanoch a kolektív MŠ Krakovany pozýva všetky deti, rodičov i starých rodičov na Tradičné vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 27. novembra 2022 od 14:00 hod. v Kultúrnom dome v Krakovanoch.

Pripravené sú:

  • vianočná akadémia detí z MŠ
  • tvorivé dielne
  • vianočný dekoračný tovar domácej výroby
  • domáce koláčiky, čajové pečivo
  • vianočný punč, alko i nealko občerstvenie
  • vianočná kapustnica