[box type=“info“ align=“aligncenter“ ]Góly: 90´ Červenka (vlastný) – 55´ Dobiš, 79´ Baláž.
Zostava: Valovič – Bogora – Kališ, Toplanský, Bukovčák – Ondrejka, P. Sedlák, Netsch, Koyš (O. Sedlák) – Pavlovič, Hornák.[/box]
vyžrebovanie 5.liga Západ muži jar 2014/15
[box type=“shadow“ align=“alignright“ width=“500″ ]Ostatné výsledky: Mokrý Háj – Borský Mikuláš 3:0 (3:0), Moravský Svätý Ján – Zvončín 2:1 (1:1), Malženice – Horné Orešany 3:1 (0:1), Slovan Šaštín – Spartak Stráže 0:5 (0:2), Veľké Kostoľany – Trebatice 0:2 (0:1), Gbely – Oreské 0:0, Hlohovec mal voľno.[/box]
A-mužstvo: Tabuľka 5.ligy Západ po 20.kole
1 | OFK Malženice | 19 | 15 | 3 | 1 | 74 : 19 | 48 | 21 |
2 | OFK Trebatice | 19 | 15 | 3 | 1 | 53 : 10 | 48 | 21 |
3 | TJ Družstevník Zvončín | 19 | 11 | 3 | 5 | 45 : 21 | 36 | 9 |
4 | FC Slovan Hlohovec | 18 | 11 | 3 | 4 | 32 : 14 | 36 | 6 |
5 | TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE | 19 | 9 | 6 | 4 | 47 : 37 | 33 | 9 |
6 | TJ Nafta Gbely | 18 | 9 | 3 | 6 | 33 : 28 | 30 | 3 |
7 | FK Oreské | 19 | 9 | 3 | 7 | 31 : 32 | 30 | 3 |
8 | OŠK Križovany nad Dudváhom | 19 | 8 | 2 | 9 | 35 : 31 | 26 | -1 |
9 | OFK Mokrý Háj | 19 | 7 | 2 | 10 | 27 : 32 | 23 | -10 |
10 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 19 | 6 | 2 | 11 | 31 : 49 | 20 | -10 |
11 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 18 | 5 | 4 | 9 | 23 : 29 | 19 | -8 |
12 | TJ Slovan Šaštín – Stráže | 19 | 4 | 4 | 11 | 22 : 52 | 16 | -14 |
13 | TJ Iskra – Horné Orešany | 18 | 4 | 3 | 11 | 22 : 50 | 15 | -12 |
14 | FK Krakovany | 19 | 3 | 2 | 14 | 19 : 53 | 11 | -19 |
15 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 18 | 2 | 1 | 15 | 21 : 58 | 7 | -20 |
Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 15. kolo: Vrbové „B“ – Krakovany 5:3 (0:3). detail zápasu vyžrebovanie dorastu
Dorast: Tabuľka Oblastné majstrovstvá sk.B po 16.kole
1 | FK Krakovany | 12 | 10 | 1 | 1 | 44 : 13 | 31 | 13 |
2 | TJ Madunice | 13 | 9 | 2 | 2 | 43 : 20 | 29 | 11 |
3 | OFK – Drahovce | 13 | 7 | 3 | 3 | 45 : 34 | 24 | 0 |
4 | OFK Malženice | 13 | 7 | 2 | 4 | 55 : 32 | 23 | 2 |
5 | MFK Vrbové B | 14 | 7 | 1 | 6 | 51 : 34 | 22 | 1 |
6 | OŠK Zavar | 13 | 6 | 3 | 4 | 27 : 14 | 21 | 0 |
7 | TJ Družstevník Brestovany | 13 | 4 | 4 | 5 | 24 : 40 | 16 | -5 |
8 | TJ Sokolovce | 14 | 5 | 0 | 9 | 29 : 63 | 15 | -9 |
9 | TJ Slovan Červeník | 13 | 4 | 1 | 8 | 32 : 45 | 13 | -5 |
10 | OŠK Horné Otrokovce | 14 | 4 | 1 | 9 | 26 : 42 | 13 | -5 |
11 | TJ Družstevník Siladice | 13 | 2 | 4 | 7 | 26 : 34 | 10 | -8 |
12 | FK Šulekovo | 13 | 2 | 2 | 9 | 27 : 58 | 8 | -7 |
Žiaci Oblastné majstrovstvá 15. kolo: Krakovany – Dubovany odložené na 26.4. o 16:00 h. detail zápasu vyžrebovanie žiakov
Žiaci: Tabuľka Oblastné majstrovstvá po 16.kole
1 | SFC Kopánka | 16 | 14 | 0 | 2 | 100 : 22 | 42 | 18 |
2 | OŠK Zavar | 16 | 13 | 2 | 1 | 84 : 10 | 41 | 17 |
3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 16 | 10 | 3 | 3 | 85 : 34 | 33 | 12 |
4 | FK Krakovany | 15 | 9 | 4 | 2 | 49 : 20 | 31 | 7 |
5 | FO ŠK Modranka | 16 | 9 | 0 | 7 | 35 : 18 | 27 | 3 |
6 | ŠK Slávia Zeleneč | 16 | 8 | 2 | 6 | 44 : 32 | 26 | 2 |
7 | MTK Leopoldov | 16 | 7 | 2 | 7 | 42 : 47 | 23 | -1 |
8 | TJ Družstevník Trakovice | 16 | 6 | 1 | 9 | 41 : 45 | 19 | -5 |
9 | TJ Slavoj Boleráz | 16 | 6 | 1 | 9 | 33 : 68 | 19 | -2 |
10 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 16 | 5 | 3 | 8 | 37 : 52 | 18 | -6 |
11 | OŠK Dolná Krupá | 16 | 5 | 2 | 9 | 30 : 38 | 17 | -10 |
12 | TJ Iskra – Horné Orešany | 16 | 5 | 2 | 9 | 29 : 31 | 17(-3) | -7 |
13 | OŠK Dubovany | 15 | 2 | 2 | 11 | 20 : 78 | 8 | -16 |
14 | TJ FC Kátlovce | 16 | 0 | 0 | 16 | 6 : 140 | 0 | -24 |