11.kolo 5.ligy Západ: Mokrý Háj – Krakovany 4:0 (3:0)

Print Friendly, PDF & Email

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 5´ a 62´ M. Valúch, 38´ Rehák, 45´ R. Valúch. Zostava: Bondra – Kališ – M. Sedlák, Kubran, M. Bogora – Michálek (Toplanský), Ondrejka, P. Sedlák (Bábsky), Koyš  – Pavlovič, Hornák (Jurda).[/box]

mokern

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2014/15

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Moravský Svätý Ján – Slovan Šaštín 4:1 (2:1), Spartak Šaštín – Oreské 4:3 (2:2),  Zvončín – Trebatice 0:1 (0:1), Malženice – Gbely 4:2 (1:0), Borský Mikuláš – Hlohovec 0:4 (0:1), Horné Orešany – Veľké Kostoľany 1:1 (0:0), Križovany mali voľno.[/box]

Tabuľka 5.ligy Západ po 11.kole

1 logoOFK Trebatice 10 8 2 0 28 : 5 26 11
2 logoOFK Malženice 9 8 1 0 43 : 8 25 10
3 logoFC Slovan Hlohovec 9 6 2 1 19 : 5 20 5
4 logoTJ Družstevník Zvončín 10 5 3 2 18 : 10 18 6
5 logoTJ Nafta Gbely 9 4 2 3 17 : 16 14 -1
6 logoFK Oreské 9 4 2 3 16 : 17 14 2
7 logoTJ Družstevník Veľké Kostoľany 9 3 3 3 12 : 10 12 -3
8 logoTJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 10 3 3 4 24 : 28 12 0
9 logoTJ Slavoj Moravský Svätý Ján 9 3 2 4 16 : 23 11 -4
10 logoOŠK Križovany nad Dudváhom 9 3 1 5 15 : 15 10 -2
11 logoOFK Mokrý Háj 9 3 1 5 15 : 15 10 -5
12 logoTJ Iskra – Horné Orešany 9 2 2 5 11 : 23 8 -4
13 logoTJ Slovan Šaštín – Stráže 10 1 3 6 13 : 32 6 -12
14 logoFK Krakovany 10 1 2 7 9 : 29 5 -10
15 logoTJ Sokol Borský Mikuláš 9 1 1 7 9 : 29 4 -8

Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 9. kolo: Šulekovo – Krakovany  1:3 (1:1)   detail zápasu      vyžrebovanie dorastu

Žiaci Oblastné majstrovstvá 9. kolo: Zavar – Krakovany  1:1 (1:0)  detail zápasu   vyžrebovanie žiakov

Farské oznamy 13.10.-19.10.2014

Print Friendly, PDF & Email

Rímskokatolícka Cirkev farnosť Krakovany

nám. sv. Mikuláša 184, 922 02 Krakovany, tel. 033- 7798427,

Farské oznamy 28. nedeľa v cezročnom období 12. 10.2014

__________________________________________________________________________

PONDELOK 13.10., féria

18:00  Krakovany Bernard Klúčovský a rodina č. 292

__________________________________________________________________________

UTOROK 14.10., féria

18:00 Ostrov Manžel Jozef, rodičia a starí rodičia č. 173

__________________________________________________________________________

STREDA 15.10., féria

18:00 Ostrov Z rodiny Držíkovej a Bartošovej č. 351

__________________________________________________________________________

ŠTVRTOK 16.10., féria – po sv. omši adorácia

18:00 Krakovany† Serafín Chromjak a rodičia z oboch strán č. 234

__________________________________________________________________________

PIATOK 17. 10., sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka, spomienka

18:00 Krakovany Rodičia  a súrodenci Skladanoví č. 227

__________________________________________________________________________

SOBOTA 18.10, sv. Lukáša, evanjelistu, sviatok

18:00  Krakovany Rodičia, brat, starí rodičia a ich dcéry č. 356

________________________________________________________________

NEDEĽA 19. 10., 29. nedeľa  cez rok

07:30 Krakovany Anton Jakab, Vojtech, rodičia Michal a Apolónia č. 231

09:00 Ostrov Anna Lauková a rodičia z oboch strán č. 242

10:30 Stráže  Za veriacich farnosti –  Na slávnosť Svätého Gála

__________________________________________________________________________

Upratovanie kostola č.301 – 320

Dnes máme zbierku na misie.

 Svätá omša pre deti:   Ostrov     – utorok

Krakovany – piatok

Denné menu v Pivárni u notára od 13.10. do 17.10.2014

Print Friendly, PDF & Email

Denné menu od 13.10. do 17.10.2014

Pondelok

Polievka: Sedliacka s chlebom (1)

  1. Bravčové medajlónky na smot.-dubákovej omáčke, pečené zemiačky v šupke (1,7)
  2. Pizza Klasika (1,7)
  3. Vyprážaný syrovo-šampiňónový špíz s varenými zemiakmi a tatarskou om. (1,3,7)

Utorok

Polievka:  Hokaido krémová (1,7)

  1. Prírodný kurací gordon bleu, ½ ryža, ½ hranolky (7)
  2. Pizza Vegetariana (1,7)
  3. Furmanské strapačky s opraženou slaninkou (1,3,7)

Streda

Polievka: Rajčinová so syrom (7)

  1. Vyprážaný bravčový rezeň s viedenským šalátom (1,3,7)
  2. Pizza Milano – šunka, klobáska, vajce, kukurica, cibuľa, kápia (1,7)
  3. Šalát Ruccola (ľad. šalát, rukola, chery paradajky, mozarella, olivy, chrumkavá slaninka) , pizza štangle (1,7)

Štvrtok

Polievka: Slepačí vývar s rezancami (1,3)

  1. Mexický guláš s ryžou basmati (7)
  2. Pizza Rusticana (1,7)
  3. Špagety Aglio Olio Peperoncino (1,3,7)

Piatok

Polievka: Držková s pečivom (1)

  1. Kurací steak na listovom špenáte s gratinovanými zemiakmi (7)
  2. Pizza Prosciuto (1,7)
  3. Žemlovka na babičkin spôsob (1,3,7)

   Objednávky na novom tel. čísle 0948669747.Cena obedového menu s nápojom /obalom je 3,50 €.

Farské oznamy 06.10.-12.10.2014

Print Friendly, PDF & Email

Rímskokatolícka Cirkev farnosť Krakovany nám. sv. Mikuláša 184, 922 02 Krakovany, tel. 033- 7798427,

Farské oznamy 27. nedeľa v cezročnom období 05. 10.2014

__________________________________________________________________________

PONDELOK 06.10. féria

 

__________________________________________________________________________

UTOROK 07.10. Ružencovej Panny Márie, spomienka

17:00  Krakovany Na úmysel

18:00 Ostrov Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Zubákovú č. 217

__________________________________________________________________________

STREDA 08.10. féria

18:00 Ostrov Rodičia Blažkoví, Augustínoví, + sestra a starí rodičia z obidvoch strán č. 359

__________________________________________________________________________

ŠTVRTOK 09.10. féria – po sv. omši adorácia

18:00 KrakovanyManžel Vojtech, brat Jozef a rodičia z obidvoch strán č. 292

__________________________________________________________________________

PIATOK 10. 10, féria

18:00 Krakovany Rodičia Horvátoví,  Žitňanskí a starí rodičia z obidvoch strán č. 392

__________________________________________________________________________

SOBOTA 11.10, féria

18:00  Krakovany Rodičia Mihálikoví a Zuzicoví

________________________________________________________________

NEDEĽA .12. 10. 28. nedeľa  cez rok

09:00 Ostrov Manžel, brat švagor, rodičia a starí rodičia z obidvoch strán č. 145

10:30 Krakovany

__________________________________________________________________________

Upratovanie kostola č. 281-300

 

Na budúcu sobotu od 9:00h. budeme mať upratovanie v kostole, aj okolo kostola sv. Gála

 

Na budúcu nedeľu máme zbierku na misie.

 

 Biblické stretnutie:   Ostrov     – streda

Krakovany – štvrtok

10.kolo 5.ligy Západ Krakovany-Malženice 2:3 (2:1)

Print Friendly, PDF & Email

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 20´ Ondrejka, 32´ Hornák – 37´ Braniša (11m), 73´ Karhan,  80´ Lulovič. Zostava: Radoský – Kališ – M. Sedlák, Kubran, Michálek – Ondrejka (Bábsky), P. Sedlák (Pavlovič), Koyš, Netsch (Toplanský) – Bogora, Hornák.[/box]

ofk_malzenice

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2014/15

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Slovan Šaštín – Mokrý háj 2:1 (1:0), Oreské – Križovany 2:1 (0:1),  Hlohovec – Zvončín 3:1 (1:0),Trebatice – Spartak Šaštín 3:1 (2:0), Veľké Kostoľany – Borský Mikuláš 3:0 (0:0), Gbely – Horné Orešany 4:0 (3:0), Moravský Svätý Ján mal voľno.[/box]

Tabuľka 5.ligy Západ po 10.kole

1 logoOFK Trebatice 9 7 2 0 27 : 5 23 8
2 logoOFK Malženice 8 7 1 0 39 : 6 22 10
3 logoTJ Družstevník Zvončín 9 5 3 1 18 : 9 18 9
4 logoFC Slovan Hlohovec 8 5 2 1 15 : 5 17 2
5 logoTJ Nafta Gbely 8 4 2 2 15 : 12 14 -1
6 logoFK Oreské 8 4 2 2 13 : 13 14 2
7 logoTJ Družstevník Veľké Kostoľany 8 3 2 3 11 : 9 11 -4
8 logoOŠK Križovany nad Dudváhom 9 3 1 5 15 : 15 10 -2
9 logoTJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 9 2 3 4 20 : 25 9 0
10 logoTJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8 2 2 4 12 : 22 8 -4
11 logoOFK Mokrý Háj 8 2 1 5 11 : 15 7 -5
12 logoTJ Iskra – Horné Orešany 8 2 1 5 10 : 22 7 -2
13 logoTJ Slovan Šaštín – Stráže 9 1 3 5 12 : 28 6 -12
14 logoFK Krakovany 9 1 2 6 9 : 25 5 -10
15 logoTJ Sokol Borský Mikuláš 8 1 1 6 9 : 25 4 -5

Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 8. kolo: Krakovany – Malženice 3:1 (2:1)   detail zápasu      vyžrebovanie dorastu

Žiaci Oblastné majstrovstvá 8. kolo: Krakovany – Kátlovce  12:0 (7:0)  detail zápasu   vyžrebovanie žiakov

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce a poslancov

Print Friendly, PDF & Email

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby starostu obce Krakovany 15.11.2014
Kandidáti:
1. František Klinovský, Mgr., 49 r., referent špecialista Úradu Ochrany Ústavných činiteľov, Krakovany, Námestie sv. Floriána 181/2, nezávislý kandidát
2. Lucia Palkechová, Ing., 27 r., interná doktorandka Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre, Krakovany, Hrádze 481/7, nezávislý kandidát
3. Jozef Vatrt, 63 r., dôchodca, Krakovany, Strážovská ulica 490/50, SMER – sociálna demokracia
4. Peter Zigman, 47 r., invalidný dôchodca, Krakovany, Námestie sv. Mikuláša 155/37, nezávislý kandidát

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby poslancov Obecného zastupiteľstva

Krakovany
15.11.2014

Volebný obvod č. 1

Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 9

Kandidáti:
1. Juraj Filo, Mgr., 33 r., politológ, Krakovany, Mlynská ulica 440/1, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
2. Milan Jurda, Ing., 46 r., technik, Krakovany, Južná ulica 522/69, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
3. Peter Kikta, Ing., 29 r., vývojový inžinier, Krakovany, Dolná ulica 140/30, nezávislý kandidát
4. Peter Kikta, 57 r., podnikateľ, Krakovany, Dolná ulica 140/30, nezávislý kandidát
5. Pavel Klinovský, 48 r., vodič z povolania, Krakovany, Dolná ulica 154/2, nezávislý kandidát
6. Erik Kocian, Bc., 24 r., študent, Krakovany, Strážovská ulica 255/23, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
7. Branislav Kozák, 33 r., kuchár, Krakovany, Veterná ulica 450/56, SMER – sociálna demokracia
8. Kamil Miezga, Ing., 44 r., technik, Krakovany, Hlavná ulica 199, nezávislý kandidát
9. Daniela Piscová, 56 r., SZČO, Krakovany, Športová ulica 382/1, nezávislý kandidát
10. Pavol Predný, 40 r., SZČO, Krakovany, Dolná ulica 104/53, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
11. Lukáš Radoský, Mgr., 30 r., advokát, Krakovany, Školská ulica 326/11, Kresťanskodemokratické hnutie
12. Michal Sedlák, Ing., CSc., 57 r., konateľ, Krakovany, Sadová ulica 469/11, nezávislý kandidát
13. Peter Sedlák, Ing., 44 r., vedúci odboru ŽP, Krakovany, Hlavná ulica 30/18, SMER – sociálna demokracia
14. Zuzana Snohová, Mgr., 34 r., učiteľka, Krakovany, Ulica k Spúšťu 101/6, SMER – sociálna demokracia
15. Ľuboš Sucháň, 51 r., technicko-hospodársky pracovník, Krakovany, Kultúrna ulica 350/9, nezávislý kandidát
16. Ján Šoka, 51 r., SZČO, Krakovany, Námestie sv. Mikuláša 49/19, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
17. Jozef Štefanka, 55 r., technik, Krakovany, Námestie sv. Mikuláša 183/10, nezávislý kandidát
18. Tibor Šurín, 43 r., manažér odbytu, Krakovany, Južná ulica 566/20, Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana
19. Marek Urban, 32 r., živnostník, Krakovany, Dolná ulica 111/68, nezávislý kandidát
20. Peter Zigman, 47 r., invalidný dôchodca, Krakovany, Námestie sv. Mikuláša 155/37, nezávislý kandidát
21. Ladislav Žitnanský, 67 r., dôchodca, Krakovany, Hoštáky 214/56, Kresťanskodemokratické hnutie

Párty víkend 17. – 18.10. v KRAKOVANOCH

Print Friendly, PDF & Email

////////////// V piatok 17.10. LIMIT party \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
DJ EKG
Drahosh
Dj Separatik
DJ Minoxi & DJ Gago

/////// V sobotu 18.10. Oldies 80s 90s Millenium Hits \\\\\\\
DJ`s
Minoxi
Sailo
Gago

Strážovské HODY v Krakovanoch, na ktoré nikdy nezabudneš !!!!
Uvádzame novú párty v Krakovanoch

//// LIMIT \\\\\\

V PIATOK sa udeje UDALOSŤ kam prideš za jediným účelom = tanec ! A preto začneme z ostra a servírujeme hneď najbookovanejšieho DJa na Slovensku DJa EKG, ktorý svojou energickým setom rozoskáče aj ten posledný kúsok tvojho tela !!!
Nezaostane ani jeden z TOP Slovenských Houseových producentov a samozrejme vynikajúci DJ Drahosh !!!
O warm up sa postarajú domáce DJské mená Separatik, Minoxi, Gago.
O profi videozáznam v podobe Aftervidea sa postará Cesar.

V SOBOTU, načrieme z úplne iného hudobného súdku.

>>>>> OLDIES 80`s 90`s Millenium Hits <<<<<<<<<<<

Sobota bude patriť hudbe , ktorá nikdy nezostárla a postupom noci si povyťahujeme tie najväčšie hity spod DiscoGule od rokov 80-tych až po tie nie tak dávne z okolia roku 2000 !!!!
Nocou nás bude sprevádzať trojica domácich DJs :
DJ SAILO
Minoxi & Gago

Kto pozná párty v Krakovanoch , rokmi notoricky známe ako “zábavy” vie, že ani tento krát nebudeme tancovať pri dákych reprákoch aka šumibúdka domáca, ale opäť šplhneme level vyššie a naložíme si zvukovú a svetelnú techniku, ktorá Vás nenechá chladnými ani na minútu.
Opäť sa za svetelný pult dostane
FOURGE – svetlo – laser – video a ten ked dvihne šable , budú sa diať veci 🙂

[box type=”info” ]Niečo o DJs : EKG Neuveriteľná charizma, výbušný a energický hudobný prejav, s ničím neporovnateľný dych berúci drive na mikrofón a magická komunikácia s davom – to sú atribúty, ktoré z DJa EKG robia jedného z najobľúbenejších a najžiadanejších slovenských DJov. Už pri prvých dotykoch so svetom DJingu si uvedomil, ako ho fascinuje jeho schopnosť ovládať dav a tento svoj dar časom doviedol k takmer k dokonalosti. Jeho hudobný svetonázor sa rokmi kryštalizuje a dozrieva, ťažisko však ostáva na progresívnej elektronickej hudbe. Sety sú žánrovo pestré, pevnou a zároveň citlivou rukou počas nich dokáže odprezentovať soundy, ktoré ho aktuálne oslovujú, rovnako ako vzdať hold nadčasovým trackom, či potešiť parket žiadanými hitmi. Napriek tomu však neskĺzne k poplatnosti publiku a set má pevný a zmysluplný vývin a smer. Hudba, ktorú hrá a štýl, akým ju prezentuje, stráviteľným spôsobom otvára komerčnejšie založenému poslucháčovi dvere do sveta klubovej hudby, priaznivca progresívnych soundov však neurazí. Jeho vystúpenia sú aj keď zdanlivo nezlučiteľným spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. V jednom okamihu Ťa valcuje nespútaná energia, aby Ťa hneď v nasledujúcom zaliala vlna emócií, preto chce ponúknuť iný pohľad na párty a pozdvihnúť ju na úroveň zážitku. Support: World DJs: Marcel Woods, Rank 1 Ferry Corsten, Myon & Shane 54, Super8 & Tab, Aly & Fila, 4 Strings, Sidney Samson, Dj Preach, Fei Fei, Lilly Pitta, Djane Shary, Martin Roth, 4 Strings, Tenishia, Sied Van Riel, Airwave,Sean Tyas, Jose Amnesia, Duderstadt aka Inpetto, Jaydee, Cosmic Gate, Corvin Dalek, Mario Ranieri, Deorro, Dimitri Vegas & Like Mike, Tujamo SK & CZ DJs: Lucca, Michael Burian, Laydee Jane, Martin Gredner, E-lite,Orbith, Robert Burian, Aqua aka Bidlo, Milan Lieskovsky, Eddie Sender, La Certa, Kamil Polner, Drahosh, Jozef MIhalik, Breeth, Schimek, Thomas, Peetboy, Tlama aka JT BIG, NIfra, Roland Kadela, Sepromatiq, Grinning, Boss, DRAHOSH Jeho prvé skladby zožali úspech už v roku 2006, kedy boli vydané postupne v nemeckých, belgických, britských a talianskych vydavateľstvách. Hudobne sa stále pohyboval vo vlnách tanečnej house music, čo mu pomohlo rýchlo sa vypracovať a dostať sa na veľké eventy, ktorých headlineri boli Tiesto, Paul Van Dyk, Tujamo, Michael Calfan, Crazibiza. Jeho sety sa pravidelne objavujú v rádiach Europa 2, Rádio FM, Rádio Frontinus či Fun Rádio. Špeciálny mixovaný set namixoval live aj pre tanečnú reláciu Europa 2 Mixlab, ktorý bol záznamom z festivalu Beefree. Drahosh svoj hudobný talent rozvíja aj spoluprácami s domácimi DJmi, kedy remixuje hit Milana Lieskovského – Beautiful Love, ktorý sa objavuje aj na Milanovom albume Genesis s masívnnou podporou domáceho publika a o remix sa postaral aj legende českej scény Michaelovi Burianovi. Po tom, čo má Drahosh za sebou už stabilnú základňu fanúšikov, púšta sa do projektu Wave Magazine, ktorý už viac ako 3 roky reflektuje dianie na tanečnej scéne. Ostatný rok 2013 patril remixom od Drahosha, kedy sa veľkej podpore tešili tracky So Many Times podporované a hrané aj rádiom Europa 2, U Dont Know Me alebo vynikajúca spolupráca s hip hopovým DJom Kappom s názvom All Good. Rok 2014 priniesol jeho nový techno projekt Malocca, ktorý sa dočkal podpory aj v Global Podcaste Carla Coxa a koncom augusta sa stal Drahosh súčasťou teamu Dance Exxtravagana na Rádiu Europa2.[/box]

9. kolo 5.ligy Západ Horné Orešany-Krakovany 5:1 (3:0)

Print Friendly, PDF & Email

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Góly: 6´ M. Sedlák (vlastný), 36´ a 39´ Blažo, 65´ Mekký, 77´ Zvonár –  75´ Kališ (11 m). Zostava: Radoský – Kališ – M. Sedlák, Kubran, Michálek – Ondrejka, P. Sedlák, Koyš, Klinovský (Feranec) – Bogora, Jurda.[/box]

horesany

DETAIL ZÁPASU

 vyžrebovanie 5.liga Západ  muži jeseň 2014/15

[box type=”shadow” align=”alignright” width=”500″ ]Ostatné výsledky: Malženice – Slovan Šaštín 7:0 (3:0), Križovany – Trebatice 0:3 (0:1), Mokrý Háj – Moravský Svätý Ján 4:2 (1:0),Hlohovec – Spartak Šaštín 4:2 (2:1), Zvončín – Veľké Kostoľany 3:1 (2:1), Borský Mikuláš – Gbely 2:3 (2:2), Oreské malo voľno.[/box]

Tabuľka 5.ligy Západ po 9.kole

1 logo OFK Trebatice 8 6 2 0 24 : 4 20 8
2 logo OFK Malženice 7 6 1 0 36 : 4 19 7
3 logo TJ Družstevník Zvončín 8 5 3 0 18 : 6 18 9
4 logo FC Slovan Hlohovec 7 4 2 1 12 : 5 14 2
5 logo TJ Nafta Gbely 7 3 2 2 11 : 12 11 -1
6 logo FK Oreské 7 3 2 2 11 : 12 11 2
7 logo OŠK Križovany nad Dudváhom 8 3 1 4 14 : 13 10 -2
8 logo TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 8 2 3 3 19 : 22 9 0
9 logo TJ Družstevník Veľké Kostoľany 7 2 2 3 8 : 9 8 -4
10 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8 2 2 4 12 : 22 8 -4
11 logo OFK Mokrý Háj 7 2 1 4 10 : 13 7 -5
12 logo TJ Iskra – Horné Orešany 7 2 1 4 10 : 18 7 -2
13 logo FK Krakovany 8 1 2 5 7 : 22 5 -7
14 logo TJ Sokol Borský Mikuláš 7 1 1 5 9 : 22 4 -5
15 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 8 0 3 5 10 : 27 3 -12

Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 7. kolo: Siladice – Krakovany 0:0   detail zápasu      vyžrebovanie dorastu

Žiaci Oblastné majstrovstvá 7. kolo: Horné Orešany – Krakovany  0:1 (0:1)  detail zápasu   vyžrebovanie žiakov

Farské oznamy 29.09.2014 – 05.10.2014

Print Friendly, PDF & Email

Rímskokatolícka Cirkev farnosť Krakovany

nám. sv. Mikuláša 184, 922 02 Krakovany, tel. 033- 7798427,

Farské oznamy

26. nedeľa v cezročnom období

21. 09.2014

__________________________________________________________________________

PONDELOK 29.09. sv. Michal, Gabriel a Rafael, archanieli, sviatok

18:00  Krakovany Otec Jozef Jankech a syn Jožko č. 308

__________________________________________________________________________

UTOROK 30.09. sv. Hieronym, kňaz a učiteľ Cirkvi, spomienka

18:00 Ostrov Na úmysel č. 396

__________________________________________________________________________

STREDA 01.10. sv. Terézie z Lisieux, panny a učiteľky Cirkvi, spomienka

18:00 Ostrov Za všetkých občanov obce  Ostrov č. 107

__________________________________________________________________________

ŠTVRTOK 02.10. sv. Anjelov strážcov, spomienka, po sv. omši adorácia

18:00 KrakovanyZa zdravie a Božiu pomoc č. 187

__________________________________________________________________________

PIATOK 03. 10, féria

17:00 Ostrov Za ctiteľov Božského Srdca Ježišovho č. 107

18:00 Krakovany Manžel, brat a rodičia z oboch strán č. 255

21:00 adorácia

__________________________________________________________________________

SOBOTA 04.10, Sv. Františka Assiského, spomienka

18:00  Krakovany František Kališ, syn Jarolím a rodičia z oboch strán č. 140;

________________________________________________________________

NEDEĽA 05. 10., 27. nedeľa  cez rok

09:00 Ostrov Manžel Marián č. 416

10:30 Krakovany

__________________________________________________________________________

Upratovanie kostola č. 261-280

Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci: v piatok po sv. omši litánie, odprosujúca pobožnosť a požehnanie

sviatosť zmierenia: Krakovany – pondelok  1730

– štvrtok     1730

Ostrov        -utorok      1730

-streda      1730

 návšteva chorých: Ostrov:        v stredu po sv. omši

Krakovany:  v piatok 830

Úmysel modlitieb na mesiac október: Aby Pán daroval pokoj a jednotu všetkým častiam sveta a zvlášť tým, ktorí vyznávajú vieru v Ježiša Krista- Spasiteľa.