• 21. septembra 2019
  • 12:30
Print Friendly, PDF & Email

V sobotu 21. septembra 2019 prejdú cez našu obec hviezdy svetovej cyklistiky v rámci medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Pôjde o poslednú, štvrtú etapu, ktorá sa začína v Hlohovci a končí v Senici.

Medzi cyklistami na tomto podujatí nebudú chýbať taliansky majster Európy Elia Viviani, Nór Alexander Kristoff, Francúz Arnaud Démare, Slovák Erik Baška, či Nemec Emanuel Buchmann. Informácie priniesol portál cycling-info.sk.

Prejazd pelotónu našou obcou sa uskutoční  časovom rozmedzí od 11:15 hod. do 11:30 hod. Cyklisti sa budú pohybovať po ceste druhej triedy č. 499 od Piešťan, prejdú po Priemyselnej ulici (okolo železnice)  smerom na Vrbové.
Pozývame všetkých športových fanúšikov, aby prišli povzbudiť cyklistov počas prejazdu našou obcou.

4. ETAPA – HLOHOVEC – SENICA  21.9.2019

10:00 Štart etapy 
cca. 13:40 Cieľ etapy

  • dĺžka etapy: 142,1 km 
  • 3 rýchlostné prémie: Košariská, Senica, Senica
  • 5 horských prémií: Holý vrch, Havran, Košariská, Brestová, Brestová
  • viac na www.okoloslovenska.com 
  • Od štartu Do cieľa   41 km/h 43 km/h 45 km/h
    -4,1 146,2 HLOHOVEC (Zámok)
    Slávnostný štart
    10:20 10:20 10:20
    0,0 142,1 HLOHOVEC (koniec mesta)
    Štart
    10:30 10:30 10:30
    2,9 139,2 HOLÝ VRCH (2. kategória)
    Vrchárska prémia
    10:36 10:36 10:35
    6,3 135,8 Dolné Trhovište 10:40 10:39 10:39
    11,5 130,6 Merašice 10:47 10:46 10:45
    16,2 125,9 Veľké Ripňany 10:54 10:52 10:51
    19,8 122,3 Behynce 10:59 10:57 10:56
    22,9 119,2 Radošina 11:03 11:01 11:00
    29,9 112,2 HAVRAN (2. kategória)
    Vrchárska prémia
    11:16 11:14 11:11
    33,0 109,1 Banka 11:19 11:16 11:14
    35,1 107,0 Piešťany 11:21 11:19 11:16
    40,7 101,4 Trebatice 11:29 11:26 11:21
    43,0 99,1 Krakovany 11:32 11:29 11:26
    44,7 97,4 Vrbové 11:35 11:32 11:29
    49,4 92,7 Prašník 11:42 11:38 11:35
    52,8 89,3 Bory 11:47 11:43 11:40
    53,6 88,5 Podkylava (Pagáčovci) 11:48 11:44 11:41
    59,3 82,8 KOŠARISKÁ (2. kategória)
    Vrchárska prémia
    11:58 11:54 11:50
    59,5 82,6 Košariská 11:58 11:54 11:50
    60,0 82,1 KOŠARISKÁ
    Rýchlostná prémia
    11:59 11:54 11:51
    64,1 78,0 Brezová pod Bradlom 12:04 11:59 11:55
    68,8 73,3 Dolný Štverník 12:10 12:06 12:01
    72,6 69,5 Prietrž 12:16 12:11 12:06
    80,7 61,4 Osuské 12:27 12:21 12:16
    83,7 58,4 Jablonica 12:31 12:25 12:20
    92,6 49,5 Senica 12:43 12:37 12:31
    93,9 48,2 SENICA (Námestie) (1. prejazd cieľom)
    Rýchlostná prémia
    12:45 12:38 12:32
    97,0 45,1 Brestová 12:50 12:43 12:37
    98,4 43,7 BRESTOVÁ (2. kategória) 12:52 12:46 12:39
    99,4 42,7 Prietrž 12:54 12:47 12:40
    104,8 37,3 Osuské 13:01 12:54 12:47
    107,8 34,3 Jablonica 13:05 12:57 12:51
    116,7 25,4 Senica 13:17 13:09 13:02
    118,0 24,1 SENICA (Námestie) (2. prejazd cieľom) 13:19 13:11 13:03
    121,1 21,0 Brestová 13:24 13:15 13:08
    122,5 19,6 BRESTOVÁ (2. kategória)
    Vrchárska prémia
    13:27 13:18 13:10
    123,5 18,6 Prietrž 13:28 13:19 13:11
    128,9 13,2 Osuské 13:35 13:26 13:18
    131,9 10,2 Jablonica 13:39 13:30 13:22
    140,8 1,3 Senica 13:51 13:42 13:33
    142,1 0,0 SENICA (Námestie)
    Cieľ
    13:53 13:43 13:34

    Tímy

    Deceuninck – Quick-Step
    Belgicko (WT)
    Bora – hansgrohe
    Nemecko (WT)
    CCC Team
    Poľsko (WT)
         
         
    Groupama – FDJ
    Francúzsko (WT)
    UAE Team Emirates
    Spojené arabské emiráty (WT)
    Androni Giocattoli – Sidermec
    Taliansko (PCT)
         
         
    Delko Marseille Provence
    Francúzsko (PCT)
    Gazprom – RusVelo
    Rusko (PCT)
    Israel Cycling Academy
    Izrael (PCT)
         
         
    Riwal Readynez Cycling Team
    Dánsko (PCT)
    Roompot – Charles
    Holandsko (PCT)
    Team Novo Nordisk
    USA (PCT)
         
         
    Wallonie – Bruxelles
    Belgicko (PCT)
    Dukla Banská Bystrica
    Slovensko (CT)
    Adria Mobil
    Slovinsko (CT)
         
         
    Development Team Sunweb
    Nemecko (CT)
    Elkov – Author
    Česko (CT)
    Pannon Cycling Team
    Maďarsko (CT)
         
         
    Felbermayr Simplon Wels
    Rakúsko (CT)
    Voster ATS Team
    Poľsko (CT)
    UNO-X Norwegian Development
    Nórsko (CT)
         
         
       
    Slovenská reprezentácia
    Slovensko (NT)